ثبت‌نام / ورود

داراتو
داراتو
خدمتی برای مدیریت هوشمند سبد دارایی شما

درباره داراتو

مرداد 99 بود که اولین ایده‌های ساخت داراتو با حمایت و به پشتوانه کارگزاری آگاه شکل گرفت. ایده ساخت ابزاری مطمئن برای سرمایه گذاری و مدیریت هوشمند دارایی‌های مردم؛ جایی که همه افراد با هر سطح دانش مالی بتوانند سرمایه گذاری کنند و نگران از دست رفتن سرمایه‌های خود نباشند.

از آن زمان تا به امروز بارها داراتو زیر نظر متخصصان مالی با تجربه کارگزاری آگاه بررسی شد و مورد آزمون و خطا قرار گرفت. کار نفس گیری که نتیجه آن ساخت ابزاری برای سرمایه گذاری آسان و بدون دغدغه شماست.

مسیر سرمایه گذاری در ایران به خصوص با وجود موانعی مثل تورم‌های دو رقمی و واحد پولی که روز به روز کاهش پیدا می‌کند، مسیری سخت و پر فراز و نشیب است. مسیری که در آن نه دیگر می‌شود مثل قدیمی‌ها با پس انداز کاری کرد و نه دیگر بازاری باقی مانده که بتوان در آن با پول کم سرمایه گذاری کرد.

در چنین شرایطی تیم داراتو تلاش دارد تا مسیری هموار و مناسب روحیه سرمایه گذاری شما ایجاد کند. مسیری که با پول خیلی کم در آن می‌توان سرمایه گذار شد و بدون دانش و وقت زیاد در بازارهای مختلف سرمایه گذاری کرد. با داراتو همه افراد از هر جا و قشری می‌توانند سرمایه گذاری را تجربه کنند و با اعتماد به خوش نامی کارگزاری آگاه مدیریت سرمایه‌های خود را در اختیار متخصصان مالی داراتو قرار بدهند.

در داراتو با توجه به میزان ریسک پذیری شما در فرآیندهای مالی، سبدهای سرمایه گذاری مختلف و متنوعی پیشنهاد می‌شود. شما با قرار دادن دارایی خود در این سبدها به سادگی و بدون نیاز به دانش مالی می‌توانید سرمایه گذاری را تجربه کنید. داراتو ترکیبی از صندوق‌های سرمایه گذاری به شما پیشنهاد می‌دهد که سرمایه گذاری در آن‌ها نه نیاز به تحلیل دارد و نه به صرف وقت زیاد برای معامله کردن و خرید و فروش. در داراتو کاربر می‌تواند به راحتی سبد سرمایه‌گذاری خود را انتخاب کند و در دارایی‌های متناسب با ترجیحات خودش سرمایه‌گذاری کند.

خدمات داراتو برای شما

مطمئن در سرمایه‌گذاری
داراتو محصولی از کارگزاری آگاه است و زیر نظر پشتیبانی گروه مالی آگاه و نظارت سازمان بورس فعالیت می‎کند. به همین دلیل بدون دغدغه و با خیال راحت می‌توانید سرمایه گذاری در این ابزار مالی را تجربه کنید.

مطمئن در سرمایه‌گذاری

داراتو محصولی از کارگزاری آگاه است و زیر نظر پشتیبانی گروه مالی آگاه و نظارت سازمان بورس فعالیت می‎کند. به همین دلیل بدون دغدغه و با خیال راحت می‌توانید سرمایه گذاری در این ابزار مالی را تجربه کنید.

شفاف در عملکرد

پنل کاربری داراتو به گونه‌ای طراحی شده است که شما بتوانید به صورت شفاف و لحظه‌ای تغییرات دارایی خود را ببینید. این امکان به شما اجازه می‎دهد تا با کمک کارشناسان مالی داراتو، روی دارایی‎های خود مدیریت بهتری داشته باشید.

پیشنهاد دهنده اختصاصی

اولین مرحله سرمایه گذاری در داراتو، مرحله ریسک سنجی است. در این مرحله با توجه به سطح ریسک شما، مناسب‎ترین سبد سرمایه گذاری به شما پیشنهاد داده می‎شود.

صرفه جو در زمان

سرمایه گذاری کاری تخصصی و بسیار زمان بر است، به همین منظور داراتو با کمک فناوری‌های دیجیتال فرصتی را فراهم آورده که همه اقشار جامعه بتوانند بدون نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان، سرمایه گذاری در بازارهای مختلف را تجربه کنند.

متخصص و باتجربه

داراتو به پشتوانه تخصص و تجربه کارگزاری آگاه طراحی شده است تا دغدغه‎های سرمایه گذاری را برای عموم مردم کاهش دهد و انتظارات مختلف را در این مسیر پر فراز و نشیب برطرف نماید.

سوالات متداول

ما به تعدادی از سوالات پرتکرار شما پاسخ داده‌ایم

داراتو چیست؟

داراتو میان‌بری است برای ورود شما به دنیای سرمایه گذاری؛ بدون نیاز به دانش و مهارت‌های تخصصی در زمینه سرمایه گذاری. اگر برای ورود مستقیم به دنیای سرمایه گذاری وقت کافی و دانش تخصصی تحلیل بازار را ندارید، داراتو همراه هوشمند، دستیار حرفه‌ای و مشاور سرمایه گذاری شماست. داراتو خدمتی جدید از کارگزاری آگاه است که برای مدیریت دارایی شما راهکارهای موفق و مطمئن پیشنهاد می‌دهد. داراتو از افراد خبره حوزه سرمایه‌گذاری برای مدیریت ریسک و بازدهی سرمایه شما به نحو مطلوب استفاده می‌کند. پس اگر فردی تازه وارد در حوزه سرمایه‌گذاری هستید، یا به دنبال سرمایه گذاری با پول کم هستید، می‌توانید سرمایه خود را به داراتو بسپارید و برای مدیریت دارایی خود پیشنهادهای عالی دریافت کنید.

داراتو تسهیل‌گر سرمایه گذاری شماست. این اپلیکیشن مالی هوشمند در وقت و هزینه‌های مالی شما برای یادگیری سرمایه گذاری و مدیریت دارایی صرفه جویی می‌کند. عضویت در این اپ خیلی ساده و سریع است و هر زمان که بخواهید می‌توانید به صورت آنلاین و غیر حضوری واریز یا برداشت داشته باشید. از طرفی با داراتو می‌توانید با کمترین مبلغ و فقط با 550 هزار تومان سرمایه گذاری خود را شروع کنید. در نهایت برای برداشت پول هم هیچ محدودیت زمانی ندارید.مهمتر از همه شما با داراتو شانس مشاوره با استفاده از تحلیل‌گران خبره را دارید تا حداکثر بازدهی را در سرمایه گذاری داشته باشید.

همه افراد می‌توانند مدیریت سرمایه های خود را به داراتو بسپارند و ارزش دارایی‌های خود را حفظ یا بیشتر کنند. از آنجایی که استفاده از داراتو نیازی به تخصص برای تحلیل بازار و سرمایه‌گذاری مستقیم ندارد، همه افرادی که دغدغه مدیریت سرمایه مطمئن را دارند، می‌توانند به جای ورود مستقیم به سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف، از راهکارهای داراتو بهره‌مند شوند.

داراتو متشکل از مجموعه افرادی خبره در زمینه‌های فناوری، تحلیل مالی و مدیریت سرمایه در گروه آگاه است. تیم داراتو با تجربه و دانش خود به دنبال خلق بیشترین سود برای سرمایه‌گذاران، متناسب با هر سطح ریسکی است.

بعد از اینکه مراحل ریسک سنجی را طی کردید و سطح ریسک خود را متناسب با شخصیت مالی خود بدست آوردید، داراتو به عنوان یک راهکار هوشمند، بازار سرمایه را جستجو و تحلیل کرده و در کنار اطلاعات سطح ریسک شما، سبدی پیشنهادی شامل درآمد ثابت، سهام و طلا را به شما می‌دهد. سعی داراتو این است که این پیشنهاد برای شما بهترین بازدهی ممکن را در آینده داشته باشد.

بله. از آنجایی که سرمایه‌گذاری زیر نظر سازمان بورس و به نام خود شخص انجام می‌گیرد، ثبت نام در سامانه سجام و داشتن کد بورسی برای استفاده از سامانه داراتو الزامی است.

خیر. تنها کارمزد تراکنش‌ها، مبتنی بر درصدهای رسمی تعیین شده توسط سازمان بورس، کسر می‌شود که مبلغ ناچیزی است. این عدد مبتنی بر نوع دارایی خریداری شده (صندوقهای قابل معامله، بورسی، فرابورسی، کالا و …) اندکی متفاوت است.

داراتو به عنوان خدمتی رایگان از گروه مالی آگاه، این اطمینان را به شما می‌دهد که در حال حاضر هیچگونه کارمزدی بابت خدمات خود از مبلغ سرمایه شما کسر نمی‌کند. در حالت کلی فعالیت و انجام تراکنش‌های خرید و فروش، طبق قوانین سازمان بورس دارای کارمزد اندکی است که این بخش نیز به کارگزاری آگاه پرداخت می‌شود.

ریسک‌سنجی یک آزمون کوتاه است که سطح ریسک‌پذیری شما را مشخص می‌کند. با حدود 10 سوال کوتاه مشخص می‌شود که شخصیت مالی شما چگونه است. به طور مثال آیا شما ریسک‌پذیری بالایی دارید تا صندوق سهامی برای شما مناسب باشد یا اینکه ریسک‌پذیری پایینی دارید که صندوق درآمد ثابت مناسب شما باشد.

سوالات متداول

سوالات بیشتری دارید؟ با پشتیبانی تماس بگیرید

021-91004004